RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Czym jest prawdziwa miłość? Rozmowa z prof. Zbigniewem Izdebskim

14 luty 2019
(2 głosów)
Czym jest prawdziwa miłość? Rozmowa z prof. Zbigniewem Izdebskim Pixabay

Dziś dzień Św. Walentego. Wzrosła sprzedaż pluszowych misiaków i czekoladowych serc. Na wieczór część z nas szykuje romantyczne kolacje, wyjście do kina czy restauracji. - To miły dzień w życiu dla tych, którzy mają swoją walentynkę i trochę bardziej dyskomfortowy dla tych, którzy nie otrzymują Walentynek lub nie mają z kim tego dnia przeżyć - mówi profesor Zbigniew Izdebski.

Polacy miłość traktują jako poważną wartość w życiu. Jednak okazuje się, że spora część z nas prawdziwą miłość przeżyło nie z partnerem, z którym aktualnie są w związku. Jak pokazują statystyki to ogółem, czyli mężczyzn i kobiet aż 26%.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z wybitnym seksuologiem, profesorem Zbigniewem Izdebskim.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Była bezdomna konkubina nasłała bandytów. Bili go przez blisko godzinę. Ofiara bała się zgłosić na policję (ZDJĘCIA)

  Była bezdomna konkubina nasłała bandytów. Bili go przez blisko godzinę. Ofiara bała się zgłosić na policję (ZDJĘCIA)

  Wszystko wydarzyło się w jednej z miejscowości na terenie powiatu zielonogórskiego. Dwójka bezdomnych mężczyzn została nasłana przez konkubinę na byłego chłopaka. Grupa biła ofiarę przez blisko godzinę. Na koniec zabrali mu pieniądze, telefon oraz małego kotka. Mężczyzna przez kilka dni bał się zgłosić sprawę policji.

 • Demograf: liczba małżeństw będzie się zmniejszać

  Demograf: liczba małżeństw będzie się zmniejszać

  Liczba małżeństw w Polsce będzie się zmniejszać, bo najpopularniejszy wiek zawierania związków małżeńskich osiągają coraz mniej liczne roczniki urodzone w latach 90. Typowy wiek wstępowania w związki małżeńskie jest obecnie o pięć lat wyższy niż w końcówce lat 80.; wynosi 29 lat w przypadku mężczyzn i 27 lat wśród kobiet - mówi demograf prof. Piotr Szukalski z UŁ.

 • Zakochaj się... w psiaku (ZDJĘCIA)

  Zakochaj się... w psiaku (ZDJĘCIA)

  W zielonogórskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbywają się dziś Walentynki. To szczególny dzień dla wszystkich podopiecznych tego miejsca.

 • Zakochany Sulechów

  Zakochany Sulechów

  Święto Zakochanych nadchodzi wielkimi krokami – wiecie już, jak je spędzić? Szukacie pomysłów? Może warto skorzystać z propozycji Domu Kultury w Sulechowie.

 • Walentynki w Lubuskim Teatrze

  Walentynki w Lubuskim Teatrze

  Lubuski Teatr zaprasza na spektakl "Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach". Opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

 • Walentynki w schronisku

  Walentynki w schronisku

  Okażmy bezdomnym zwierzętom dobre serce. Z okazji zbliżających się Walentynek zielonogórskie schronisko po raz kolejny zaprasza do wyprowadzenia psów na spacer. Przyjdź, wyprowadź, spraw zwierzętom radość.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.