Czym jest prawdziwa miłość? Rozmowa z prof. Zbigniewem Izdebskim

14 luty 2019
(2 głosów)
Czym jest prawdziwa miłość? Rozmowa z prof. Zbigniewem Izdebskim Pixabay

Dziś dzień Św. Walentego. Wzrosła sprzedaż pluszowych misiaków i czekoladowych serc. Na wieczór część z nas szykuje romantyczne kolacje, wyjście do kina czy restauracji. - To miły dzień w życiu dla tych, którzy mają swoją walentynkę i trochę bardziej dyskomfortowy dla tych, którzy nie otrzymują Walentynek lub nie mają z kim tego dnia przeżyć - mówi profesor Zbigniew Izdebski.

Polacy miłość traktują jako poważną wartość w życiu. Jednak okazuje się, że spora część z nas prawdziwą miłość przeżyło nie z partnerem, z którym aktualnie są w związku. Jak pokazują statystyki to ogółem, czyli mężczyzn i kobiet aż 26%.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z wybitnym seksuologiem, profesorem Zbigniewem Izdebskim.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.