Biała sobota w Gorzowie

23 luty 2019
(1 głos)
Autor:  Ryszard Waldun
Biała sobota w Gorzowie Ryszard Waldun

Spotkania ze specjalistami w ramach „ Białej Soboty” odbyły się w holu głównym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Dekerta.

Jak nas poinformowała Agnieszka Wiśniewska rzecznik prasowa szpitala- w godzinach 9.00- 12.00 gorzowianie mogli skonsultować się z onkologiem oraz dietetykiem, zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi, a także zapoznać się z metodą samobadania jąder i piersi. Oprócz lecznicy swoje punkty porad miały także: Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna oraz Wojewódzki Ośrodek Medycyny pracy. To już kolejna akcja tego typu organizowana przez szpital i jak podkreśla Robert Surowiec- wielu mieszkańców Gorzowa biorąc udział w tej akcji mówi, że przychodzą, gdyż lepiej zapobiegać niż leczyć. Kolejna tego typu akcja 16 marca.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.