RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Rewolucyjny system informacji drogowej. Z nami unikniesz utrudnień!
Wyróżniony

28 luty 2019
(3 głosów)
Rewolucyjny system informacji drogowej. Z nami unikniesz utrudnień! Redakcja

Powiadomienia w formie wiadomości na ogólnodostępnej platformie messenger. Błyskawiczne informacje dotyczące sytuacji na drogach w Twoim regionie oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych. Wszystko za sprawą kilku kliknięć!

System informowania wystartował blisko 4 miesiące temu i zdecydowanie przypadł do gustu jego użytkownikom, których z dnia na dzień przybywa. Platforma daje możliwość wyboru określonego regionu z jakiego chcemy otrzymywać informacje - dzięki temu unikamy niepotrzebnego spamu. Od początku isteninia systemu wysłaliśmy ponad 160 powiadomień. Jak się zapisać? 

Nic trudnego! - KLIKNIJ TUTAJ - i postępuj według instrukcji.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.