Mamy to! 24 godziny sztafety masażu zakończone sukcesem (FILM)

22 marzec 2019
(1 głos)
Mamy to! 24 godziny sztafety masażu zakończone sukcesem Pixabay

33 młodych zielonogórskich masażystów, uczniów i słuchaczy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Medyk" ustanowiło dziś rekord Polski w najdłuższym nieprzerwanym masowaniu pacjentów. Wszytko w ramach Dni Otwartych szkoły połączonych z obchodami Pierwszego Dnia Wiosny.

"Mamy to!!! 24 godziny sztafety masażu zakończone sukcesem!!!!! Zmęczeni, ale szczęśliwi!!! Dziękujemy naszym pacjentom, obserwatorom a przede wszystkim masażystom - uczniom Medyka :) Wkrótce oficjalne ogłoszenie po weryfikacji dokumentacji w Biurze Rekordów" - piszą na profilu społecznościowym organizatorzy.

Od samego początku organizatorzy wydarzenia mierzyli wysoko. Ich celem było wykonywać masaże przez ponad 24 godziny! Udało się! Ustanawianie rekordu było szansą do sprawdzenia swoich umiejętności przez uczniów “Medyka” oraz okazją do skorzystania z profesjonalnego masażu dla pacjentów, którzy przez dobę mogli skorzystać z darmowych masaży.

Kto pobije rekord zielonogórzan? 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.