RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

10 mln zł strat po pożarze (FILM Z DRONA)

03 czerwiec 2016
(2 głosów)
Autor: 
Paweł Żygadło (Gmina Sława)

10 mln złotych strat, spalone 1400m2 powierzchni firmy, 20 zastępów straży pożarnej, 76 strażaków i ratowników - to ogólne podsumowanie wczorajszego pożaru pieczarkarni w Lipinkach koło Sławy.

- Akcja trwało ponad 13 godzin - informuje rzecznik KW PSP w Gorzowie Dariusz Szymura - najdłużej trwała walka z dogaszaniem. Na placu zalegała duża sterta stali, którą trzeba było usunąć aby kontynuować dogaszanie. Problemem był również duszący dym. Na szczęście nikt podczas zdarzenia nie ucierpiał.

Na miejscu pracowało łącznie 20 zastępów straży pożarnej zarówno państwowej jak i ochotniczej, w której łącznie udział wzięło 76 strażaków-ratowników.

Po ugaszeniu pożaru strażacy m.in. pomagali pracownikom wynosić mienie w postaci dokumentacji z budynku administracyjnego.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.