PILNIE POTRZEBNA POMOC!

22 maj 2019
(2 głosów)
Schronisko dla zwierząt ,,Czekadełko" w Wadowicach Dolnych k/Mielca

Kilka godzin temu dostaliśmy informację o dramatycznej sytuacji Schroniska dla zwierząt "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych k/Mielca. Został przerwany wał i całe schronisko znalazło się pod wodą! Zwierzęta są w wielkim niebezpieczeństwie!

Na specjalnie utworzonej stronie zbierane są fundusze na karmę i środki pierwszej pomocy, które zostały całkowicie zalane. Jak piszą osoby związane ze Schroniskiem - "nie mamy już nic!". Straty na ten moment ciężko oszacować, z pewnością będą jednak ogromne...

Pilnie potrzebne są domy tymczasowe, środki finansowe i ciepłe myśli. Jeśli macie rodziny, znajomych w tym rejonie Polski poproście o pomoc.

ADRES: WADOWICE DOLNE 166 / PODKARPACIE

POMOC FINANSOWA

AKTUALIZACJA godz. 14.00: Niestety wody przybywa do nas już nikt nie dojedzie tylko łodzią. Magazyn z karmą pod wodą, psy są wypuszczone a wody przybywa mam nadzieję, że zostanie nam jakiś skrawek. Zapraszamy wszystkich do pomocy w ewakuacji potrzebne są wodery i łodzie motorowe. Prosimy dzwonić do Pani Agaty w sprawach pomocy 693725340 (FACEBOOK)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.