Zielona Góra: Ktoś porzucił 8 małych kotków. Udało się uratować tylko dwa

23 maj 2019
(0 głosów)
Zielona Góra: Ktoś porzucił 8 małych kotków. Udało się uratować tylko dwa Schronisko Zielona Góra

- Kim trzeba być żeby skazać na powolną i bezsensowną śmierć inne, bezbronne istoty?! - takie pytanie zadają sobie pracownicy zielonogórskiego schroniska, którzy wezwani zostali do pozostawionych w kartonie na pastwę losu małych kotków. Niestety 6 najmłodszych kociąt z racji na ich stan trzeba było poddać eutanazji. 2 starsze walczą o życie.

Zwierzęta zostały znalezione w kartonie przy ulicy Drzewnej w Zielonej Górze, były przemarznięte, przemoczone, głodne i przerażone. Łącznie w kartonie było osiem kotów, sześć świeżo urodzonych i dwa niespełna tygodniowe. Z całej ósemki udało się uratować tylko dwa najstarsze koty, które walczą teraz o życie. 

Trzymajcie kciuki za Kompasa i Busolę, są w bardzo złym stanie, ale będziemy o nie walczyć! - czytamy w poście na stronie Schroniska Zielona Góra w mediach społecznościowych.

Na podstawie: Schronisko Zielona Góra

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.