Zielona Góra: utrudnienia w ruchu (MAPKA)

31 maj 2019
(1 głos)
Zielona Góra: utrudnienia w ruchu (MAPKA) archiwum: dronlubuski.pl

Uwaga na utrudnienia w ruchu w związku z planowanym na 1 czerwca zgromadzeniem-Marszem Równości, które przejdzie głównymi ulicami Zielonej Góry.

Zgromadzenie rozpocznie się o godz. 14.00 przed Centrum Biznesu, następnie o godz. 15.00 uczestnicy przejdą ulicami w kierunku amfiteatru. Na czas przemarszu częściowo wyłączone z ruchu zostaną następujące ulice: Westerplatte od Centrum Biznesu , Wojska Polskiego do ronda PCK, Dąbrówki, Łużycka do Ronda Jana Pawła II, Wyszyńskiego do ronda Anny German oraz ptasia do amfiteatru.

Wszystkich kierujących, którzy w tym czasie będą poruszać się tymi ulicami prosimy o wybieranie innych dróg. Czas przemarszu szacunkowo może wynieść ok 2 godzin.

Źródło: podinsp. Małgorzata Stanisławska, KMP Zielona Góra

trasa

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.