Krzysztof Piątek wziął ślub w Łagowie. Uroczystość odbyła się w sobotę

02 czerwiec 2019
(6 głosów)
Krzysztof Piątek wziął ślub w Łagowie. Uroczystość odbyła się w piątek Fot. PZPN oraz Redakcja

Krzysztof Piątek, polski piłkarz grający na pozycji napastnika we włoskim klubie AC Milan oraz w reprezentacji Polski wziął w sobotę, 1 czerwca, ślub w Zamku Joannitów w Łagowie. 

Informację o ceremonii otrzymaliśmy od naszych czytelników, mieszkańców Łagowa. Recepcja Zamku Joannitów potwierdza, że uroczystość miała miejsce, lecz nie zdradza szczegółów. 23-letni reprezentant Polski wziął ślub z Pauliną Procyk.

Łagów to malownicza wieś położona w powiecie świebodzińskim, nad dwoma jeziorami Łagowskim oraz Trześniowskim. Uroczy kościółek, oraz park nad jeziorem, tuż obok zamkowych murów Zamku Joannitów to idealne miejsca na ślubną ceremonię. 

Fot. Zdjęcie zawodnika - www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacja-a/kadra

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.