Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze

15 czerwiec 2019
(1 głos)
Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze Lubuska Policja/KWP Gorzów Wielkopolski

W sobotę, 15 czerwca, z okazji Dni Województwa Lubuskiego zostanie zorganizowany wyścig kolarski na trasie z Gorzowa Wielkopolskiego do Zaboru. W tym czasie na kilku odcinkach dróg mogą powstać utrudnienia, z którymi podróżnym pomogą uporać się policjanci. W związku z tym wydarzeniem kierowcy powinni zachować ostrożność, zwracać uwagę na sygnały wydawane przez funkcjonariuszy oraz wykazać się cierpliwością.

Wyścig kolarski rozpocznie się około godziny 11 w Gorzowie Wielkopolskim na Moście Staromiejskim. Następnie trasa poprowadzi przez miejscowości: Deszczno, Brzozowiec, Trzebiszewo, Skwierzynę, Bledzew, Templewo, Pieski, Zarzyń, Lubrza, Ługów, Świebodzin, Kalsk, Sulechów, Nowy Świat, Cigacice, Zawada, Jany, Przytok, Łaz, Zabór. W tych miejscach będzie można zobaczyć kolorowy peleton, eskortowany przez policyjne radiowozy i motocykle.

Funkcjonariusze będą dbali o bezpieczeństwo zawodników i osób niebiorących udziału w wyścigu oraz pomagali wszystkim podróżnym w sprawnym dotarciu do celu. Jednak starania policjantów to nie wszystko. W tym czasie ważne będzie także odpowiedzialne zachowanie samych kierowców. Widząc kolumnę kolarzy zachowajmy szczególną ostrożność i zwracajmy uwagę na sygnały i polecenia wydawane przez policjantów.

Źródło: Lubuska Policja

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.