Strażacy znaleźli małego kotka. Ochotnicy szukają osoby, która go przygarnie

29 lipiec 2019
(1 głos)
Strażacy znaleźli małego kotka. Ochotnicy szukają osoby, która go przygarnie OSP Leśniów Wielki

Strażacy z Leśniowa Wielkiego pokazali, że nie są obojętni wobec małej i bezbronnej istoty, porzuconej na pastwę losu. Ochotnicy uratowali małego kotka, teraz szukają dla niego domu.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśniowie Wielkim uratowali mokrego i wyziębionego małego kotka, którego ktoś prawdopodobnie porzucił na pastwę losu. Kotek został osuszony oraz nakarmiony. Mały zwierzak jest oswojony i potrafi samodzielnie jeść, teraz szuka nowego domu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.