Miasto zmodernizuje i rozbuduje remizę OSP "Sucha" za blisko milion złotych!

20 sierpień 2019
(1 głos)
Miasto zmodernizuje i rozbuduje remizę OSP "Sucha" za blisko milion złotych! UM Zielona Góra/Janusz Kubicki

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonej Górze - Suchej doczeka się generalnego remontu oraz rozbudowy. Na ten cel przeznaczono blisko milion złotych.

 Projekt zakłada m.in. rozbudowę budynku remizy o garaż na nowy wóz strażacki, przyłączenie budynku do sieci wodociągowej i gazowej oraz przyłącze kanalizacyjne i wymiana zbiornika na ścieki. Istniejące pomieszczenia remizy zostaną przebudowane do aktualnych potrzeb OSP. Koszt całej inwestycji wyniesie 950 tys. złotych. 

Ciesze się, że strażacy będą mieli lepsze warunki do pracy. Realizacja tego zadania stanowi niezbędny element budowania systemu bezpieczeństwa Miasta Zielona Góra. - podkreśla Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki.

W latach 2015-2019 miasto zmodernizowało remizy Ochotniczych Straży Pożarnych z Ochli i Starego Kisielina.  

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.