Stowarzyszenie Amazonek udziela porad na temat wczesnego wykrywania raka piersi

16 październik 2019
(2 głosów)
Stowarzyszenie Amazonek udziela porad na temat wczesnego wykrywania raka piersi Adobe Stock

Lubuski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza dziś 16 października na „Salę Obsługi A” w siedzibie Oddziału w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 9b w godzinach 10.00-14.00. Przedstawicielki z Lubuskiego Stowarzyszenia Amazonek udzielać będą porad na temat wczesnego wykrywania raka piersi oraz jak radzić sobie z chorobą.

Przypomnimy również o aplikacji LOW NFZ "Bo jesteś dla mnie Ważna", dzięki której możemy wysłać sms z przypomnieniem o profilaktycznym badaniu w kierunku wykrywania raka piersi.

Ponadto na miejscu LOW NFZ oferuje:

Naukę samobadania piersi

Edukację na temat roli stylu życia w profilaktyce onkologicznej

Kolportaż materiałów edukacyjnych dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki nowotworów.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.