Gra o Lubuskie – Gorzowianie stworzyli planszówkę promującą województwo

24 październik 2019
(3 głosów)
Gra o Lubuskie – Gorzowianie stworzyli planszówkę promującą województwo Redakcja

Stowarzyszenie NOVUM postanowiło wykorzystać panującą modę na gry planszowe i wspólnie z 16 młodymi gorzowianami stworzyli grę planszową „Gra o Lubuskie”, nawiązującą do naszego województwa.

Każdy chętny gorzowianin może wziąć udział w rozgrywkach, w których wygrać można egzemplarze „Gry o Lubuskie”. Planszówka poprzez zasady gry i jej elementy uczy współpracy, założeń demokracji, przekazuje wiedzę o działaniu samorządu i jednocześnie promuje województwo lubuskie.

Rozgrywki odbędą się:

26.10.2019 16:00-19:30 w Centrum Diagnozy, Terapii i Edukacji MENTIS, ul. Mickiewicza 15a/1 w Gorzowie Wlkp.

08.11.2019 r. 16:00-19:30 w Klubie Kultury Jedynka MCK, ul. Chrobrego 9 w Gorzowie Wlkp.

09.11.2019 r. 16:00-19:30 w Centrum Diagnozy, Terapii i Edukacji MENTIS, ul. Mickiewicza 15a/1 w Gorzowie Wlkp.

Stowarzyszenie przygotowało 150 egzemplarzy gry planszowej „Gra o Lubuskie”, które zostaną rozdane w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.

Instrukcja gry planszowej „Gra o Lubuskie” dostępna jest na stronie stowarzyszenia: www.stowarzyszenienovum.wordpress.com w zakładce Projekty i Gra o Lubuskie.

Wstęp na rozgrywki jest wolny.

Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

gra o lubuskie do internetu

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.