Wszystkich Świętych - Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

31 październik 2019
(2 głosów)
Wszystkich Świętych - Rozkład jazdy komunikacji miejskiej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Miejskie Zakłady Komunikacji w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim uruchomiły dodatkowe linie autobusowe kursujące na cmentarze. 

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że w dniu 1 listopada 2019 r. autobusy MZK będą kursowały według rozkładu dostępnego na stronie. W dniu 1 listopada w godzinach między 12:00 a 18:00 pasażerowie udający się na Cmentarz i w drodze powrotnej autobusami linii „0”, „10”, „30”, „44”, „80”, „A”, „C”, „D”, „G” i „H” mają prawo do bezpłatnego przejazdu. SPRAWDŹ ROZKŁAD!

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o. informuje, iż od dnia 31 października 2019 r. ze względu na zwiększający się ruch pasażerów w kierunku Cmentarza Komunalnego uruchomiona zostanie linia autobusowa ,„C” natomiast od 29 października 2019r. zmianie ulegną rozkłady jazdy linii autobusowych: 105, 132 i 111. Dnia 1 listopada 2019r. przejazd liniami obsługującymi Cmentarz Komunalny przy ul. Żwirowej, czyli 105, 111, 132 oraz „C” będzie bezpłatny. SPRAWDŹ ROZKŁAD! 

 • Autobus MZK zderzył się z osobówką w Zielonej Górze

  Autobus MZK zderzył się z osobówką w Zielonej Górze

  Elektryczny autobus MZK zderzył się z samochodem osobowym na ulicy Lwowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują dwa patrole policji. 

 • Starsza kobieta chciała pomóc mężczyźnie. 58-latek ukradł jej telefon i zagroził nożem

  Starsza kobieta chciała pomóc mężczyźnie. 58-latek ukradł jej telefon i zagroził nożem

  Gorzowscy kryminalni wraz z policjantami prewencji Komendy Miejskiej ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło rano w mieszkaniu na jednym z osiedli na terenie Gorzowa Wlkp. Mężczyzna zapukał do mieszkania starszej kobiety, prosząc o pomoc w przygotowaniu posiłku. Kobieta zorientowała się, że z jej mieszkania zginął telefon, a kiedy poprosiła o jego zwrot napastnik wyciągnął nóż, po czym uciekł. Rozbójnik został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

 • Policja zatrzymała 20-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna jechał skradzionym pojazdem

  Policja zatrzymała 20-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna jechał skradzionym pojazdem

  Policjanci gorzowskiej drogówki zatrzymali do kontroli mężczyznę, który kierował samochodem terenowym marki Land Rover. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że samochód wartości ponad 40 tysięcy złotych został skradziony na terenie Niemiec, kierowca nie posiada uprawnień i jest poszukiwany listem gończym. 20-latek trafił już do policyjnego aresztu, niebawem usłyszy zarzuty.

 • Zielonogórski cmentarz nocą. Niesamowite zdjęcia z lotu ptaka

  Zielonogórski cmentarz nocą. Niesamowite zdjęcia z lotu ptaka

  Nocą we Wszystkich Świętych tysiące zapalonych zniczy robią niesamowite wrażenie. To jedyna taka noc, kiedy z przyjemnością wchodzimy na teren cmentarza po zmroku. Rzadko możemy jednak zobaczyć, jak wygląda to z perspektywy lotu ptaka.

 • Wszystkich Świętych na drogach - Zmiany organizacji ruchu!

  Wszystkich Świętych na drogach - Zmiany organizacji ruchu!

  Przy cmentarzach na terenie województwa lubuskiego doszło do wielu istotnych zmian w organizacji ruchu drogowego. Pewne rozwiązania są inne niż te w latach poprzednich, dlatego policjanci nie polecają jazdy „na pamięć”. Przy cmentarzach kierowcom będą pomagać funkcjonariusze ruchu drogowego. 

 • Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Pamiętajmy, że w okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarzy może zmienić się oznakowanie, a ruchem kierować będą policjanci i w pierwszej kolejności należy stosować się do ich poleceń! Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i osób odwiedzających groby najbliższych. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany na ul. Wrocławskiej!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.