Zielonogórski szpital ze sprzętem klasy premium od WOŚP!

07 listopad 2019
(2 głosów)
Zielonogórski szpital ze sprzętem klasy premium od WOŚP! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze trafi przyłóżkowy aparat RTG oraz ultrasonograf klasy premium zafundowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Oba urządzenia warte setki tysięcy złotych z pewności przydadzą się w zielonogórskiej lecznicy. Podczas ubiegłorocznej akcji WOŚP w naszym mieście udało się zebrać 341 tysięscy złotych. Już niedługo kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a zielonogórski sztab od końca października rejestruje wolontariuszy.

Źródło: Facebook/Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.