Kup zielonogórski ratusz lub palmiarnię!

09 listopad 2019
(2 głosów)
Kup zielonogórski ratusz lub palmiarnię! Redakcja

Dziś odbyła się premiera popularnej gry planszowej Monopoly w specjalnym zielonogórskim wydaniu. Na planszówce pojawiły się do kupienia takie lokalizacje jak ratusz, palmiarnia czy stadion żużlowy.

Oficjalna premiera z udziałem prezydenta miasta Janusza Kubickiego odbyła się 9 listopada o godz. 12 w budynku Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Jest to miasto naprawdę bardzo ciekawe, pełne innowacji, biznesu lokalnego, kultury. Jest stolicą żużlu, kabaretu i winobrania. Myślę, że jest to coś ciekawego co wyróżnia Zieloną Górę od innych miast i właśnie to nas skłoniło do tego, żebyśmy zdecydowali zrobić tę edycję w tym roku. - mówi Ewelina Kuczyńska, przedstawicielka firmy.

W zielonogórskiej edycji Monopoly będziemy mogli zakupić m.in. ratusz, palmiarnię, stadion żużlowy, CRS oraz wiele, wiele innych lokacji. Gra jest do kupienia w sklepach Empik lub Smyk, a także w sklepach internetowych.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.