Popularna kawiarnia Starbucks już niedługo w Zielonej Górze!

20 listopad 2019
(2 głosów)
Popularna kawiarnia Starbucks już niedługo w Zielonej Górze! Pixabay.com

Największa na świecie sieć kawiarni Starbucks już niedługo otworzy swój lokal w Zielonej Górze. Obecnie prowadzona jest rekrutacja pracowników. 

Nowa kawiarnia zostanie otwarta w centrum handlowym Focus Mall w Zielonej Górze, potwierdza to wpis na profilu firmy w mediach społecznościowych. Firma Starbucks prowadzi już rekrutacje na stanowiska kierownika oraz baristy. 

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.