Potężny nocny rozbłysk nad zachodnią Polską. To był bolid

12 styczeń 2020
(2 głosów)
Potężny nocny rozbłysk nad zachodnią Polską. To był bolid Redakcja/Zdjęcie poglądowe

5 stycznia, po godzinie 4 niebo nad zachodnią Polską zostało bardzo mocno rozświetlone za sprawą bolidu, który uległ gwałtownemu spalaniu. 

Otrzymaliśmy nagranie, na którym w odbiciu pojazdów widać moment przelotu i gwałtownego spalenia się w atmosferze bolidu. Poniższe film zarejestrowany został przez kamery monitoringu w Nowej Soli, w odbicu na karoserii pojazdów możemy zobaczyć przelatujący i gwałtownie spalający się w atmosferze bolid. 

Jeśli macie jakieś nagrania z tego dnia to zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzu bądź przesłania ich do nas!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.