Bezpłatna szkoła rodzenia
Wyróżniony

22 czerwiec 2016
(2 głosów)
Autor: 
Pixabay

Szpital w Żaganiu zaprasza do szkoły rodzenia. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Rusza nowy cykl zajęć dla kobiet po 22. tygodniu ciąży.

Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz.16:00 w filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu przy ul. Żelaznej 1a. Jeden cykl zajęć trwa 7 tygodni. Nie ma znaczenia miejsce zamieszkania. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że rozszerzono zakres tematyczny.

Teraz oprócz podstawowych zagadnień takich jak przygotowanie przyszłych rodziców do porodu, opieki nad noworodkiem, prawidłowego karmienia, uczestniczki spotkań mają doskonałą okazję by skorzystać zarówno z wykładów dotyczących właściwego odżywiania dla kobiet w ciąży i w okresie połogu, jak i z indywidualnych konsultacji wykwalifikowanej dietetyczki, a jak się okazało jest to niezwykle ważne i cenne zwłaszcza, że z roku na rok rośnie liczba kobiet, które w tym ważnym dla nich okresie zmagają się z tzw. cukrzycą ciążową. We wszystkich zajęciach zachęcamy by udział brali mężowie, partnerzy i osoby bliskie kobietom w ciąży. Podczas spotkań przyszłe mamy poznają również salę porodową, wyposażenie oddziałów zarówno położniczo-ginekologicznego jak i noworodkowego, a także rozmawiają z personelem, który zawsze chętnie odpowiada na każdą wątpliwość.

szkola.png

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.