RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Dwóch nowych strażaków w świebodzińskiej jednostce PSP!

17 styczeń 2020
(1 głos)
Dwóch nowy strażaków w świebodzińskiej jednostce PSP! KP PSP Świebodzin

14 stycznia 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy.

Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy PSP st. kpt. Mariusz Wójcik w obecności strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej oraz funkcjonariuszy tut. Komendy. W szeregi Państwowej Straży Pożarnej wstąpiło dwóch funkcjonariuszy.

Fot. KP PSP Świebodzin

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.