Przepuść ratownika w kolejce. "Korona Wam z głowy nie spadnie"

15 marzec 2020
(14 głosów)
Autor: 
Przepuść ratownika w kolejce. "Korona Wam z głowy nie spadnie" Redakcja/archiwum

Choć zalecane jest pozostanie w domach, to wiele osób wybiera się na zakupy. Często spotkamy tam ratowników medycznych, policjantów czy strażaków. - Puśćcie go w kolejce do kasy. Pracujemy dla Was, więc liczymy na odrobinę zrozumienia - apelują ratownicy.

Premier Mateusz Morawiecki zapewniał podczas ostatniej konferencji w sprawie koronawirusa, że sklepy nie zostaną zamknięte. Pomimo to ludzi w marketach jest coraz więcej, a półki świecą pustkami.

Ratownicy apelują...

Twórcy strony "To nie z mojej karetki" zamieścili apel do społeczeństwa. - Przy okazji pospolitego ruszenia do sklepów mamy taką jedną wielką prośbę... Jak widzicie w sklepie lub w jakimś barze, ratownika medycznego albo policjanta to puśćcie go w kolejce do kasy. My w ostatnich dniach mamy serio przepiermandolone, a nie zapowiada się, żeby było lepiej. Musimy wciąż dalej pracować a przy tym coś normalnego zjeść. Pracujemy dla Was wszystkich, więc liczymy na odrobinę zrozumienia - czytamy.

Jak dodają ratownicy medyczni - "korona Wam z głowy nie spadnie".

Przeczytaj też: Szpital w Gorzowie szykuje się na koronawirusa. Powstanie oddział zakaźny

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.