#DajGrosikaDlaMedyka - Wesprzyj ratowników w walce z koronawirusem!

23 marzec 2020
(2 głosów)
#DajGrosikaDlaMedyka - Wesprzyj ratowników w walce z koronawirusem! Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Ratownicy medyczni są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Potrzebne są m.in. środki ochrony indywidualnej dla dzielnych medyków. Możesz pomóc!

Centrum Ratownictwa Rescue zorganizowało zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony indywidualnej dla ratowników medycznych. Środki te są niezbędne podczas działań związanych z koronawirusem, niestety stały się one towarem deficytowym i drogim na rynku, przez co zaczyna ich brakować. 

Zebrane podczas zbiórki pieniądze zostaną przeznaczone również na zakup respiratorów oraz wsparcie ratowników objętych kwarantanną. - Wpłacając datek wspierasz medyków którzy w tym szczególnym czasie codziennie się narażają by ratować innych ludzi. - apelują kwestujący.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.