Zielona Góra: Wspólna "balkonowa impreza" na os. Piastowskim! (FILM)

27 marzec 2020
(10 głosów)
Zielona Góra: Wspólna "balkonowa impreza" na os. Piastowskim! (FILM) Screen z filmu

Sytuacja epidemiczna w kraju nakazuje pozostanie w swoich domach. Jeden z mieszkańców os. Piastowskiego w Zielonej Górze postanowił nie nudzić się i zorganizował imprezę na swoim balkonie, zabawiając tym samym okolicznych sąsiadów.

Hity lat osiemdziesiątych i nie tylko rozbrzmiewały dziś na zielonogórskim osiedlu Piastowskim. Jeden z mieszkańców - DJ BAMSE, postanowił zorganizować dyskotekę na swoim balkonie, dając tym samym koncert dla sąsiadów, którzy chętnie wzięli w nim udział. Ta sytuacja pokazuje, że Zielonogórzanie potrafią ten trudny czas umilać sobie "wspólnym" śpiewaniem i imprezowaniem na własnych balkonach!

Profesjonalne nagłośnienie, DJ, oraz oświetlenie a wszystko to na balkonie jednego z bloków. Tak wygląda impreza w dobie koronawirusa!

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.