#Hot16Challenge2: W akcji marszałek Polak i wicemarszałek Tomczyszyn (FILMY)

19 maj 2020
(3 głosów)
Autor: 
#Hot16Challenge2: W akcji marszałek Polak i wicemarszałek Tomczyszyn

Akcja Hot16Challenge2 opanowała całą Polskę. Do wyzwania przystąpili także członkowie zarządu województwa lubuskiego na czele z marszałek Elżbietą Anną Polak.

Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. W tej edycji akcji chodzi jednak nie tylko o rapowanie, ale też o pomoc w walce z koronawirusem. Wszyscy mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia do specjalnej skarbonki.

Lubuscy samorządowcy w akcji

Jedną z pierwszych osób był burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula. Tuż po nim swoją "szesnastkę" nagrał kwartet burmistrzów: Paweł Jagasek z Kożuchowa, Tomasz Sielicki ze Świebodzina, Kondrad Antkowiak ze Wschowy oraz Paweł Lichtański reprezentujący Iłową.

Burmistrzowie nominowali do akcji wszystkich członków zarządu województwa lubuskiego. Wyzwanie przyjęła już marszałek Elżbieta Anna Polak. Ponadto nagranie opublikował także wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

Przeczytaj też: Urzędnik z Trzebiechowa handlował narkotykami. "Miejscowy diler i plantator" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.