LOT wznawia połączenia. Z Babimostu do Warszawy polecimy już 1 czerwca

19 maj 2020
(3 głosów)
Autor: 
LOT wznawia połączenia. Z Babimostu do Warszawy polecimy już 1 czerwca Fot. Port Lotniczy Zielona Góra

Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają loty pasażerskie od 1 czerwca. Na mapie przywróconych połączeń znajduje się także trasa Babimost - Warszawa.

Połączenia lotnicze w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zawieszono w środku marca. Teraz wiadomo, że rząd nie będzie dalej uziemiał samolotów.

- Obserwując rozwój sytuacji na międzynarodowym rynku lotniczym, podjęliśmy decyzję o stopniowym przywracaniu połączeń pasażerskich, zawieszonych w połowie marca. Nasz plan obejmuje kilka etapów rozłożonych w czasie najbliższych miesięcy i jest ściśle uzależniony od bieżącej sytuacji epidemicznej w Polsce oraz na świecie - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Loty do Warszawy

Rejsy z Portu Lotniczego Zielona Góra - Babimost na Lotnisko Chopina w Warszawie realizowane są dwa razy dziennie o godzinie 8:35 i 21:10, natomiast ze stolicy samolot startuje o 6:55 i 19:35.

Jak poinformował LOT, ceny biletów w jedną stronę bez bagażu będą rozpoczynać się od 99 złotych. Dodatkowo pasażerowie, których lot między 15 marca a 15 czerwca został odwołany, mogą teraz bezpłatnie wymienić bilet na jeden z rejsów w ramach nowej siatki połączeń. Warunkiem jest zachowanie tej samej trasy podróży.

Przeczytaj też: #Hot16Challenge2: W akcji marszałek Polak i wicemarszałek Tomczyszyn (FILMY)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.