Balkonowa dyskoteka w Zielonej Górze. Trwa zbiórka na schronisko!

22 maj 2020
(1 głos)
Balkonowa dyskoteka w Zielonej Górze. Trwa zbiórka na schronisko! Screen/Dj Mateusz Przysucha

Balkonowa dyskoteka przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Podczas imprezy prowadzona jest internetowa zbiórka na schronisko dla zwierząt w Zielonej Górze.

Przy ulicy Obywatelskiej 47 w Zielonej Górze trwa kolejna edycja charytatywnej dyskoteki "Balkon Music Festiwal vol. 3" podczas której prowadzona jest internetowa zbiórka na schronisko dla zwierząt w Zielonej Górze. Organizatorzy zapewniają, że wśród osób, które wpłaca na zrzutkę zostaną rozlosowane nagrody. 

W trakcie trwania imprezy prowadzona jest również zbiórka rzeczowa dla schroniska. Można przynosić karmy dla psów i kotów, koce, miski, rękawiczki jednorazowe i wiele innych niezbędnych rzeczy. Również wśród tych osób, które coś przyniosą zostaną rozlosowane nagrody. W poprzednich edycjach dyskoteki na ulicy Obywatelskiej oraz Rzeźniczaka zbierano środki dla Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze na walkę z koronawirusem. Udało się zebrać łącznie 8 tysięcy złotych.

Organizatorzy zapewniają, że mają wszystkie niezbędne zgody od wspólnot mieszkaniowych, zarządcy nieruchomości oraz policji. Dyskoteka potrwa do godziny 22.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.