Szpital w Zielonej Górze oferuje odpłatnie testy na koronawirusa. Ile kosztuje badanie?

02 czerwiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Szpital w Zielonej Górze oferuje odpłatnie testy na koronawirusa Redakcja/archiwum

Już od dziś Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze oferuje komercyjne testy na obecność koronawirusa. Koszt? 534 złote. Wyniki powinny być znane już następnego dnia.

Jak informuje szpital, badanie diagnostyczne w kierunku zakażenia SARS-CoV-2 odbywa się metodą PCR. Polega ona na określeniu obecności wirusa w wymazie z błon śluzowych gardła.

Badania wykonywane są w punkcie poboru, w namiocie przy Klinicznym Oddziale Chorób Zakaźnych w dni powszednie w godzinach 10:00 - 12:00. Koszt testu wynosi 534 złote.

- Odbiór wyników będzie możliwy w dniu następnym w godzinach popołudniowych (po godzinie 15:00) w Punkcie Informacyjnym przy głównym wejściu do szpitala od ul. Wazów, po okazaniu dowodu osobistego - czytamy w komunikacie lecznicy.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Staranował płot i uziemił śmigłowiec LPR. Namierzono i zatrzymano sprawcę

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.