Wysoki poziom Odry w Lubuskiem. Promy stoją, a kierowcy robią kilometry

25 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Wysoki poziom Odry w Lubuskiem. Promy stoją, a kierowcy robią kilometry Redakcja

Wysoki stan wody w Odrze znów daje się we znaki. Z czterech przepraw promowych normalnie działa tylko jedna. Przez wodę przejedziemy promem w Połęcku.

Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze, nieczynne są promy w Milsku, Brodach i Pomorsku. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo. Powodem jest zbyt wysoki stan wody w Odrze.

Obecnie nie wiadomo jak długo utrzyma się ta sytuacja. W tej chwili bez jakichkolwiek przeszkód działa jedynie przeprawa promowa w Połęcku. Prom kursuje w godzinach 5:00 - 21:00.

Przeczytaj też: Witnica: Dachował i wbił się w altanę. Wydmuchał prawie 1,5 promila alkoholu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.