Szpital w Gorzowie oferuje odpłatnie testy na koronawirusa. Ile kosztuje badanie?

25 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Szpital w Gorzowie oferuje odpłatnie testy na koronawirusa

Już od dziś Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim oferuje komercyjne testy na obecność koronawirusa. Koszt? 430 złotych. Wyniki powinny być znane już po około 2 dniach.

Jak informuje szpital, badanie diagnostyczne w kierunku zakażenia SARS-CoV-2 odbywa się metodą RT-PCR. Materiałem diagnostycznym jest wymaz z nosa i nosogardzieli.

Na badania można zgłaszać się codziennie (w dni powszednie) w godzinach 14:00 - 15:00 do namiotu TRIAGE przy ulicy Dekerta 1 z potwierdzeniem wykonania przelewu na rachunek bankowy szpitala (numer 08 1130 1222 0030 2002 6720 0003) i dopiskiem TEST-COVID.

Koszt wykonania testu to 430 złotych. Wynik badania jest znany po około 48 godzinach.

Przeczytaj też: Pędził 171 km/h na "siedemdziesiątce" i stracił prawo jazdy. Grupa SPEED w akcji (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.