Gorzów: Auto zepsuło się na środku drogi. Policjanci pomogli zepchnąć osobówkę (FILM)

07 lipiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Auto zepsuło się na środku drogi. Policjanci pomogli zepchnąć osobówkę Fot. Mateusz

Niecodzienna interwencja policjantów z Gorzowa Wielkopolskiego. Patrol pomógł kierowcy, którego samochód zepsuł się na środku drogi.

Policjanci oprócz podejmowania samych interwencji reagują też na każde zdarzenie, które może być potencjalnie niebezpieczne. Funkcjonariusze często są też tam, gdzie potrzebna może być zwyczajna ludzka pomoc.

Tak było i tym razem. Patrol mundurowych z Gorzowa Wielkopolskiego przemierzał miejskie arterie, gdy na ulicy Wyszyńskiego zauważył zepsuty samochód osobowy stojący na pasie ruchu. Policjanci bez wahania postanowili pomóc kierowcy pojazdu.

W czasie, gdy jeden z funkcjonariuszy pomagał kierującemu, pchając jego samochód, drugi zabezpieczał zdarzenie, jadąc za nimi oznakowanym radiowozem z włączoną sygnalizacją świetlną.

Interwencja mundurowych spotkała się z pozytywnym odbiorem jednego ze świadków. - Nigdy nie widziałem, żeby policja pomagała spychać auto. Bardziej myślałem, że kierowca otrzyma mandat, a tutaj policjanci pomogli kierowcy - mówi Mateusz.

Przeczytaj też: Uderzył w auto w Zielonej Górze i uciekł. Sprawca jest poszukiwany, miał skradziony pojazd (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.