Zielona Góra: Ulica Energetyków będzie rozbudowana

09 lipiec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Ulica Energetyków będzie rozbudowana Fot. Google Earth

Zielona Góra chce ruszać z rozbudową ulicy Energetyków. Magistratowi przyświeca poprawa płynności ruchu w rejonie skrzyżowania z ulicą Elektronową i zjazdu do Centrum Handlowego.

Rozbudowa będzie polegać na poszerzeniu jezdni południowej o dodatkowe pasy ruchu, wymianie sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego. Dodatkowo wykonanie zostaną dodatkowe wpusty uliczne i nowy chodnik wraz z ciągiem pieszo-rowerowym. Wykonawca będzie musiał też wyciąć drzewa kolidujące z inwestycją.

Wykonawcę poznamy 13 lipca, kiedy to odbędzie się otwarcie ofert złożonych w przetargu. Wyłoniona firma będzie miała 140 dni na wykonanie rozbudowy.

Przeczytaj też: Pożar osobówki na trasie S3 koło Sulechowa. Auto nadaje się już tylko na złom

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.