Awaria wodociągu w części Zielonej Góry. "Trudno określić czas usunięcia"

15 wrzesień 2020
(1 głos)
Autor: 
Awaria wodociągu w części Zielonej Góry. "Trudno określić czas usunięcia" Fot. Pixabay

W Zielonej Górze doszło do awarii wodociągowej. Bez wody są m.in. mieszkańcy centrum miasta. Trudno określić czas wznowienia dostawy wody.

Główna usterka wydarzyła się w Stacji Uzdatniania Wody Zacisze. W związku z jej wystąpieniem wystąpiły awarie na sieci wodociągowej w ulicach Kossaka (2 szt.), Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Kupiecką, ul. Traugutta oraz Lipowej.

- Bez wody na czas robót naprawczych będą odbiorcy wody przy ulicach Kossaka numery pomiędzy 59-81, Wojska Polskiego od skrzyżowania z ul. Kupiecką do ul. Reja, ul. Traugutta, Lipowa, Przy Gazowni, Świętojańska - czytamy w komunikacie zielonogórskich wodociągów.

"Trudno przewidzieć czas wznowienia dostawy wody"

Brygady pracowników ZWiK wyjechały już w teren. Wszyscy będą sukcesywnie usuwać awarię. Na obecną chwilę trudny jest do przewidzenia czas wznowienia dostawy wody. Przy ul. Kossaka podstawiono beczkę z czystą wodą.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Policja podsumowała Winobranie 2020. "Było jednym z najspokojniejszych" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.