Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lubuski Urząd Wojewódzki informuje o kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19. Koronawirusa wykryto u 39 osób.

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar naczepy ciężarówki na trasie S3 pod Nową Solą. Gęsty, czarny dym widoczny był z kilku kilometrów!

Lubuski Urząd Wojewódzki informuje o kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19. Koronawirusa wykryto u 6 osób.

Zielonogórscy policjanci prowadzą sprawy, w których osoby pokrzywdzone zainstalowały na swoich komputerach czy telefonach aplikacje wyłudzające dane do logowania do kont bankowych. W ten sposób oszuści w łatwy sposób ukradli ich oszczędności.

Policyjny pościg za samochodem osobowym w Czerwieńsku. Kierowca wjechał w pole kukurydzy i uciekł na pieszo. Na miejscu pracują policjanci.

Szkoła dla dorosłych przy ulicy Chopina w Zielonej Górze otrzymała informację, że w budynku podłożona jest niebezpieczna substancja. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja.

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 15 nowych przypadków zakażenia COVID-19.

Patrol ruchu drogowego zainteresował się osobowym oplem, którego kierowca wyraźnie starał się uniknąć spotkania z mundurowymi. Powód, a tak właściwie powody? Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, posiadanie sądowego zakazu, a w roli pasażerów partnerka mężczyzny oraz ich dzieci - dwuletnia dziewczynka i roczny chłopiec.

Strona 1 z 183

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.