Biegaczki i biegacze!

05 wrzesień 2016
(0 głosów)

Godzina „zero” nadchodzi wielkimi krokami. Zapisy elektroniczne do V NOVITA Półmaratonu Zielonogórskiego zostały zamknięte.

Ostatnią szansą na start będą zapisy bezpośrednio w Biurze Zawodów, które czynne będzie w sobotę 10 września (godz. 15-20) oraz niedzielę 11 września (godz. 8-10:30), oczywiście do wyczerpania limitu, opłata to 80 zł i nie gwarantujemy pełnego pakietu startowego.

Wspomniany pakiet odebrać można będzie w godzinach pracy Biura Zawodów. Znajdziecie w nim pamiątkowy kubek i silikonową opaskę z logo zawodów, puszkę bezalkoholowego LECHA, i żel energetyczny Squeezy. Ponadto dwa kupony rabatowe: na zakup butów biegowych w sklepie RunPlanet oraz umożliwiający wykonanie przez firmę Synevo ze zniżką 20% pakietu badań laboratoryjnych scanactive dedykowanego osobom aktywnym fizycznie.

Tradycyjnie liczymy na Waszą hojność podczas zbiórki na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup mebli do pokoju Grzesia.

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

P.S. Na naszym profilu FB: „Zielonogórska Połówka” jest film i zdjęcia. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB. Zapraszamy też na naszą stronę.

Z poważaniem,

Małgorzata Szymańczyk

Prezes Stowarzyszenia "Biegam-Pomagam"

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.