Rusza aktywacja karnetów na sezon 2017

09 styczeń 2017
(0 głosów)
Autor: 
falubaz.com

Sezon żużlowy 2017 zbliża się wielkimi krokami. W poniedziałek 9 stycznia rusza aktywacja karnetów. Nie zwlekaj. Masz karnet, aktywuj go już dziś.

Karnet można aktywować w Punkcie Obsługi Kibica, który mieści się w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 69. POK otwarty będzie w dni robocze w godzinach 10:00 - 18:00, oraz w wybrane soboty np. 25 stycznia w godzinach 10:00-14:00. W POK każdy z kibiców kupi i aktywuje swój karnet na sezon 2017 oraz wyrobi Kartę Kibica, koszt to 10 złotych.

W Sklepie Kibica w CH Auchan, który czynny jest codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 mogą kupić i aktywować karnet kibice, którzy posiadają ważną Kartę Kibica.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.