VI Bieg Niepodległości Żagań

16 październik 2017
(0 głosów)
Autor: 

11 listopada w sobotę w Żaganiu odbędzie się Bieg Niepodległości. Organizatorzy wydarzenia zapewniają wiele atrakcji i dobrą zabawę. Zbliża się koniec zapisów, chętnych nie brakuje.

W ramach tej imprezy sportowej odbędą się 3 biegi.

W Biegu Głównym limit miejsc to 1200. W tym roku na startujących czeka nowa trasa - jedna pętla o długości 10 km, wśród miejskich zabytków. Dla zawodników pamiątkowy medal na mecie i wygodna koszulka w pakiecie. Start godz. 12.00.

Odbędzie się także bieg Żagańska Mila na ok. 1,2 km oraz Biegi Dzieci od 60 do 300 m.

 

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.