Lider Świebodzin z pierwszą wygraną

26 październik 2017
(1 głos)
Autor:  Sebastian Cielecki
Fot. Jagoda Berenc-Bajan

Inauguracje sezonu II Ligi kobiet w piłkę ręczną Liderki rozpoczęły wyjazdem do Lubina.

Od początku spotkania to Świebodzin dyktował warunki gry. Bardzo dobra postawa w obronie zmusiła przeciwniczki do błędów. To spowodowało ze w 19 min zespół Lidera prowadził 1:9. Do przerwy wynik zakończył sie 7:15. W drugiej połowie Liderki kontynuowały dobrą passe. Na 5 min przed końcem meczu wkradło się lekkie rozluźnienie, dekoncentracja i to gospodynie przejęły inicjatywę. Mimo dobrej gry przeciwniczki nie zdołały odrobić strat. Mecz zakończył sie wynikiem 32:25 dla MUKS Lider Świebodzin. Drużyna nie spoczywa na laurach, gdyż już w sobotę 28 października o godzinie 15 będą gościć na własnym boisku spadkowicza I ligi - Sparte Oborniki.

- Wierzymy że emocji nie zabraknie, a 3 pkt zostaną w Świebodzinie - mówi zdobywczyni 7 bramek Jagoda Berenc-Bajan

Drugi zespół z Lubuskiego - Sparta Gubin wygrał w karnych 25:27 z Koszalinem.

Skład Lidera Świebodzin (ilość bramek): E.Janecka, A.Kobiela, A.Jóźwiak, M.Janecka (7), J.Berenc-Bajan (7), K.Oźmińska (1), A.Radziwon, K.Kaniewska (3), A.Szymańska (2), P.Pyś, N.Kurkowiak (1), A.Staruszkiewicz (6), W.Kowol (3), A.Wieczorek (2), A.Suszyńska. Trenerzy: J.Kaniecki, M.Kwiatkowski, Fizjoterapeuta: Marcin Blazkow.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.