Piłkarskie emocje III i IV Lubuskiej Ligi za nami...

31 październik 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

W meczu 14. kolejki III ligi Stal Brzeg pokonała w Zielonej Górze miejscowy Falubaz 4:1

Sukcesem zwycięstwa w dzisiejszym meczu była równa i dobra postawa drużyny gości w obu połowach.

Spotkanie w Zielonej Górze toczone było w bardzo trudnych warunkach, na mokrym boisku i przy mocno wiejącym wietrze. Od początku ton boiskowym wydarzeniom nadawali zawodnicy Stali, którzy od pierwszych minut ruszyli do ataku jednak na szczęście bez efektów bramkowych. Ataki Stali przyniosły skutek dopiero w 35. minucie. Kapitalnym grą i współpracą popisali się goście, gospodarze w tej sytuacji niestety byli bezradni. W 43. minucie Mycan zdobył wyrównującego gola, wykorzystując jeden ze stałych fragmentów gry.

Druga połowa także toczona była pod dyktando Stali czego efektem były dwa kolejne gole. Miejscowi zawodnicy, próbowali strzałów z dystansu ale były one w większości niecelne. Na prowadzeniu w tabeli Stal Brzeg z 30-toma punktami. Falubaz zajmuje odległe 15 miejsce z 14-toma punktami.

Pozostałe wyniki III Ligi - 28-29 października

Zagłębie I. 1 - 3 Miedź I.

Falubaz Z. 1 - 4 Stal B.

Ruch Z. 3 - 3 Górnik I.

Pniówek P. 0 - 2 Lechia D.

Gwarek T. 1 - 2 KS P.

Piast Ż. 1 - 3 Rekord B.

Stilon G. 0 - 0 Skra C.