Wygrana MUKS Lider Świebodzin

30 listopad 2017
(1 głos)
Autor:  Sebastian Cielecki

25 listopada piłkarki ręczne MUKS Lider Świebodzin wybrał się na podbój Poznania.

Patrząc na tabele można było wnioskować, że nie będzie to emocjonujący i zacięty mecz. Niespodzianki nie było. Liderki od początku grały bardzo dobrze w obronie, wyprowadzały szybkie ataki zakończone bramką. Do przerwy Liderki schodziły z 11 bramkowa przewagą - 20:9.

Druga połowa to rozprężenie  Świebodzinianek i bardzo dobra gra Poznania, które nie zdążyły odrobić strat. Spotkanie zakończyło się wynikiem 40:26.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.