Kolejny żużel już w piątek!

04 maj 2016
(1 głos)
Autor: 

6 maja przy W69 kolejne sportowe emocje na ekstraligowym poziomie.

W piątkowy wieczór Ekantor.pl Falubaz podejmie na własnym torze Betard Spartę Wrocław w zaległym spotkaniu I rundy Ekstraligi.Podopieczni Marka Cieślaka mają już na koncie w tym sezonie dwa zwycięstwa na własnym torze, oby i to spotkanie przyniosło kolejną wygraną zielonogórzan. Trwa przedsprzedaż biletów, które będą dostępne także w kasach w dniu meczu. Początek spotkania o godz. 19.30.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.