I Memoriał Zbigniewa Majewskiego

10 maj 2016
Autor: 
Pixabay

15 maja w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędzie się impreza dla biegaczy.

Do wyboru są dwa biegi. Bieg główny to 10 km do pokonania, natomiast bieg hobby to 5 km. Zapisy trwają do 11 maja, do godz. 24.00, a zatem warto się pośpieszyć. Opłata startowa wynosi 60 zł. Jak zapowiadają organizatorzy, każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Początek biegów o godz. 11.00. Nie zapomniano również o dzieciach, dla których o godz. 10.00 odbędzie się bieg na 400m z dyplomami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.