Derby dla Stali Gorzów

23 maj 2016
(1 głos)
Autor: 

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonany przez Stal Gorzów 44:46

Podopieczni Marka Cieślaka pomimo pięknej walki na torze przegrali z drużyną gorzowską. Podczas emocjonującego widowiska nie zabrakło zaciętej walki ale i upadków. W przypadku Jasona Doyla groźnie wyglądający upadek zakończył się skręconą kostką. Doznał także stłuczenia pleców i narzeka na ból lewej ręki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.