Wybierasz się na mecz do Leszna? Sprawdź jak dojechać

23 maj 2019
(1 głos)
Wybierasz się na mecz do Leszna? Sprawdź jak dojechać Redakcja

W związku z planowanymi na dzień 26 maja br. godz. 19.00 zawodami żużlowymi pomiędzy drużynami Falubaz Zielona Góra, a Fogo Unia Leszno, odbywającymi się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, leszczyńska Policja przekazuje sugerowaną trasę dojazdu w obrębie powiatu leszczyńskiego dla kibiców indywidualnych drużyny zielonogórskiej.

Skorzystanie z poniższych wskazówek powinno ułatwić kibicom dotarcie na zawody i do miejsc parkowania.

Jadąc od strony Wschowy, drogą krajową k-12, za miejscowością Lasocice należy wjechać na drogę ekspresową S5 na węźle Leszno Zachód i kierować się na Wrocław. Następnie zjechać na zjeździe nr 47, kierunek Leszno Południe. Dalej należy kierować się na Leszno/Robczysko.

Wjeżdżając do Leszna drogą wojewódzką 323 na pierwszym skrzyżowaniu świetlnym (przed Galerią Leszno) należy kręcić w lewo w ul. Geodetów, następnie ul. Usługową i do Okrężnej, gdzie vis-a-vis Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie znajduje się parking dla samochodów kibiców przyjezdnych.

Na strategicznych skrzyżowaniach w obrębie miasta Leszna znajdować się będą policyjne patrole, które służą pomocą we wskazaniu kierowcom dogodnej drogi dojazdu do miejsc parkowania.

Źródło: Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie asp. szt. Monika Żymełka

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.