Winobraniowy Turniej Siatkówki

06 wrzesień 2019
Autor:  Sebastian Celecki

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Zielonej Góry. W pierwszy dzień Winobrania, 7 września w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego po raz pierwszy w tym sezonie zagrają siatkarze. W turnieju udział wezmą 4 drugoligowe zespoły.

Uczestnicy: KS Bester Bielawianka Bielawa, MKST Astra Nowa Sól, MKS Ikar Legnica oraz gospodarz KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mecze rozgrywane będą do 2 setów (ewentualny trzeci do 15-tu) systemem "każdy z każdym". Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę minutową.

10:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKST Astra Nowa Sól

11:15 Bielawianka Bester Bielawa - MKS Ikar Legnica

12:30 MKS Ikar Legnica - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

13:45 MKST Astra Nowa Sól - Bielawianka Bester Bielawa

15:00 MKS Ikar Legnica - MKST Astra Nowa Sól

16:15 Bielawianka Bester Bielawa - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

To pierwszy sprawdzian dla zespołu prowadzonego przez duet trenerski Zasowski-Sokal. W zespole pojawiło się kilka nowych twarzy, a ich możliwości będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.