Wysokie miejsca zawodników lubuskich służb mundurowych w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu

30 wrzesień 2019
Wysokie miejsca zawodników lubuskich służb mundurowych w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Prywatne Archiwum Artur Wołoszyn

Artur Wołoszyn, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Zielonej Górze został dwukrotnym wicemistrzem Polski w formułach point fighting oraz kick-light w kategorii do 84 kg masters na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, odbywających się w Grabiny / Chotowa w dniach 27-29 września 2019 roku.

W zawodach udział wzięło 202 zawodników z 71 jednostek organizacyjnych z różnych formacji mundurowych.

- Składam podziękowanie dla trenera klubu Gwardia Zielona Góra Jarosława Biernackiego za przygotowanie oraz dla klubu CrossFit 8K48 Zielona Góra za treningi, które również miały wpływ na kondycję podczas turnieju - pisał bezpośrednio na swoim profilu społecznościowym Artur.

Wśród najlepszych Lubuszan znalazła się również kobieta, Jolanta Franciszkiewicz (JW 1517 CZERWIEŃSK) która zajęła drugie miejsce w kategorii kick-light / Senior [k] oraz point-fighting / Senior [k] / -50kg/ -50kg.

Pełna listę zawodników oraz wyniki pozostałych lubuskich zawodników można zobaczyć na stronie

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych odbyły się w dniach 27.09.2019 - 29.09.2019 r w SPA&Resort Chotowa k/Dębicy. Organizator był UKS "Evan" Nowy Sącz oraz Jerzy Bassa.

Zdjęcia: archiwum prywatne Jolanta Franciszkiewicz

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.