Starcie ekip AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego i Rosiek Syców

29 listopad 2019
Starcie ekip AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego i Rosiek Syców AZS UZ

Już w najbliższą sobotę, 30.11 starcie ekip AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego i Rosiek Syców. Aktualnie zielonogórzanie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, tym samym wyprzedzając rywala o 3 pozycje.

To będzie kolejna szansa dla biało-zielonych na zdobycie piątego zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach drugiej ligi. Według tabeli zespół gospodarzy powinien mieć znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem, ale czy tak rzeczywiście będzie? O tym przekonamy się już w sobotę o godz. 17:00 na hali przy ul. Prof. Szafrana 6. Zapowiada się bardzo ważny i ciekawy mecz!

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Rosiek Syców hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Prof. Szafrana 6 sobota, 30 listopada - godzina 17:00

tekst: Aleksandra Lemańska

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.