Goście pokonani

20 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 

19 czerwca zielonogórscy żużlowcy na własnym torze odnieśli zwycięstwo nad żużlowcami z Torunia.

Niedziela zakończyła się pomyślnie dla zawodników Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Podopieczni Marka Cieślaka, po pięknej i zaciętej walce zwyciężyli 53 do 37 i zgarnęli punkt bonusowy. Drużyna Get Well Toruń prezentowała wysoki poziom jednak końcówka meczu należała bezwzględnie do zielonogórzan.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.