XIV Maraton Trzeźwości w Iłowej

24 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 
Fotolia

W sobotę 25 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej przy ulicy Kolejowej w Iłowej wielkie bieganie.

Jeśli chcesz spędzić miło czas na świeżym powietrzu i lubisz biegać, ta impreza jest dla ciebie. Maraton Trzeźwości w Iłowej to akcja połączona z ogólnopolskim 12. Weekendem Polska Biega. Iłowska impreza stanowi doskonałą okazję do spędzenia miłego sobotniego popołudnia w gronie rodziny i przyjaciół. Początek biegów o godz. 14.15. Od godz. 16.00 wiele gier, zabaw i atrakcji dla dzieci.

Maraton Trzeźwości w Iłowej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.