Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej

12 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor:  Sebastian Cielecki
Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej Biuro KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

W poniedziałek, 29 czerwca na obiektach VI Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze odbędą się Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej. Żeńskie i męskie reprezentacje zawalczą o prawo gry w Akademickich Mistrzostwach Polski.

W Akademickich Mistrzostwach Polski 2019/2020 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność klubową, zgłoszeni przez Klub AZS działający na uczelni, którą reprezentują, w tym:

  • studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1991 r.),
  • uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
  • etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra - zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę, minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania Mistrzostw, 
  • absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2019/2020 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2019/2020).

W Akademickich Mistrzostwach Polski nie mogą uczestniczyć tzw. wolni słuchacze oraz uczestnicy studiów podyplomowych. Uczestnicy nie wnoszą żadnych opłat. Reprezentacje, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają okolicznościowe statuetki i nagrody. Organizator zapewnia posiłek oraz wodę dla wszystkich uczestników. Turniej jest wojewódzką kwalifikacją do Akademickich Mistrzostw Polski. 

Źródło: Biuro KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.